Księgi rachunkowe Łódź

http://www.itdoradcapodatkowy.pl

Księgi rachunkowe powinny zostać zamknięte 15 dni od daty zatwierdzenia sprawozdania finansowego za rok obrotowy spółki. Po zamknięciu nie można już dokonać jakichkolwiek zmian w zapisach . Zamykając księgi należy pamiętać o zamknięciu wszystkich ksiąg rachunkowych, tj. na przykład. kont analitycznych, ewidencji środków trwałych,  i innych. Należy się upewnić, że sposobność wprowadzania przekształceń została na ustabilizowane zablokowana. Zapisy księgowe należy utrwalić, np. przez wydruku albo zapis na CD-ROM. Trzeba również zrobić kopie bezpieczeństwa i dostępem ludzi trzecich. 

Url: http://www.itdoradcapodatkowy.pl
Data dodania: 2013-05-03
Słowa kluczowe:łódź audyt podatkowy, Łódź doradztwo podatkowe, Księgi rachunkowe Łódź

Podlinkuj stronę:

Księgi rachunkowe Łódź

Oceń stronę:

Ocena: 5.9/10 (38 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

JogaPomoce - sklep z przyrządami i akcesoriami do jogi

Sklep z przyrządami i pomocami do jogi w Warszawie. Maty do jogi, paski, klocki, krzesła, przyrządy drewniane, książki do jogi. Porady i artykuły jak skorzystać z przyrządów w praktyce jogi.

Data dodania: 2013-04-29   Szczegóły wpisu »

Wyszukiwarka firm

Informacje w biznesie . Portal interenetowy proponujący dostęp do najbradziej na czasie i niezbędnej do prowadzenia biznesu ,informacje. Ogromna ilość uszeregowanych tematycznie kategorii.Wnikliwe artykuły ,specjalistyczna wiedza , bazy kontaków , ofert,zleceń tylko na stronach naszego...

Data dodania: 2013-05-07   Szczegóły wpisu »

Serwis opon w lublinie

W takim miejscu w znaczącej liczbie przypadków potrzebujesz wymienić opony z zimowych na letnie albo odwrotnie. W razie potrzeby gdy przebijemy oponę. Fachowy serwis po chwili wymieni, zakonserwuje i przechowa opony.

Data dodania: 2013-05-06   Szczegóły wpisu »

programowanie c sharp

Szybki kurs programowania zwykorzystaniem gotowych przykładów z języka c# używanych poprzez studentów WSB. Wykład obejmuje aktywny kod skryptu wraz z opisem linijek tak aby krok po kroku zrozumieć działanie programów.  Warto sprawdzić i czegoś się nauczyć

Data dodania: 2013-05-01   Szczegóły wpisu »

Twoje fotografie na pulpit

Na mojej stronie znajdziesz podstawę tapet na pulpit. Baza tworzona jest poprzez i dla użytkowników strony. Zachęcamy do przeglądania , a ponadto dodawania spersonalizowanych zdjęć. Dzień w dzień wybieramy tapetę dnia, bazując na ocenach z dnia poprzedniego.

Data dodania: 2013-04-21   Szczegóły wpisu »