Haccp dla restauracji

http://nowy-sacz.ksiegahaccp.100pka.pl

Każda Księga Haccp przygotowana przez naszą firmęzą spółkę posiada wszystkie wzory rejestrów, które mieszkanie powinien prowadzić, a które prowadzić, o tym decyduje już urzędnik. Przeprowadzamy również na życzenie klienta warsztaty dla pracowników w zakresie Dobrych Praktyk Produkcyjnych - GMP, Dobrych Praktyk Higienicznych - GHP , a oprócz tego Systemu Haccp. To wszystko na terenie całej Polski. Tel. 506046300 Robimy usługi wdrażania systemu Haccp, opracowanie dokumentacji dobrej praktyki higienicznej (GHP) , a oprócz tego dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) księgi HACCP dla stołówek, sklepów, barów, zakładów gastronomicznych oraz dodatkowo przedsiębiorstw produkcyjnych.

Url: http://nowy-sacz.ksiegahaccp.100pka.pl
Data dodania: 2013-05-06
Słowa kluczowe:Dokumentacja haccp, System Haccp, Wdrożenie Haccp, GHP i GMP, Haccp dla transportu

Podlinkuj stronę:

Haccp dla restauracji

Oceń stronę:

Ocena: 5.7/10 (29 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Środki czystości do prania

Kompania kooperuje z wieloma wytwórcami środków czystości którzy nie są dostępni w Polsce co umożliwia korzystanie z środków czystości teoretycznie niedostępnych na rejonie naszego państwa. To między innymi przyciąga wiele przedsiębiorstw które nauką z doświadczenia że niektóre...

Data dodania: 2013-05-04   Szczegóły wpisu »

Pompy do farb

Nasze pompy są ciągle udoskonalane do osiągnięcia jak najlepszych wydajności i trwałości. Niezawodne w ciągłej eksploatacji dzięki wysokiej twardości wału i kół zębatych ze stali nawęglanej. Zwykłe uszczelnienie promieniowe z NBR, vitonu lub teflonu. 

Data dodania: 2013-05-20   Szczegóły wpisu »

drukarnia - www.resprint.pl

Drukarnia nasza posiada wieloletnie doswiadczenie w druku wszelkiego typu materiałów reklamowych i innych. Oferujemy takze takei uslugi jak: foliowanie, sztancowanie, lakierowanie, bigowanie, szycie, oprawa twarda, oprawa miekka.

Data dodania: 2013-05-12   Szczegóły wpisu »

Endodonta Olsztyn

Pacjentów zainteresowanych tematem endodonta Olsztyn kierujemy na stronę internetową www.bib.com.pl, gdzie wyszukać można oferty fachowców z Olsztyna.

Data dodania: 2013-04-25   Szczegóły wpisu »

tłumacz chorwacki

tłumacz chorwacki . Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń.  Specjalizujemy się w tłumaczeniach: Tłumaczenia techniczne , Tłumaczenia medyczne, Tłumaczenia...

Data dodania: 2013-04-27   Szczegóły wpisu »