Tłumacz angielski

http://www.tlumacz.rybnik.pl

Tłumacz przysięgły tworzy uwierzytelnione albo zwykłe tłumaczenie z angielskiego , a oprócz tego tłumaczenie na angielski zaświadczeń, dokumentów samochodowych, aktów urodzeń, pozwoleń, korespondencji urzędowej, umów, sprawozdań inwestycyjnych, aktów notarialnych, dyplomów, dokumentów księgowych, raportów finansowych, zaświadczeń o niekaralności, dokumentów korporacyjnych, świadectw szkolnych. Najwyższy poziom tłumaczeń zapewni tylko tłumacz przysięgły angielskiego. Doskonała i specjalistyczna współpraca , a oprócz tego elastyczność to cechy dobrego tłumacza, które znajdują uznanie jego kontrahentów.Tłumaczymy wszelkiego typu teksty i dokumenty: umowy, pisma, korespondencję handlową, instrukcje obsługi, sprawozdania finansowe, CV, podania, materiały reklamowe, prace naukowe, strony internetowe, dyplomy ukończenia studiów, itd.

Url: http://www.tlumacz.rybnik.pl
Data dodania: 2013-05-07
Słowa kluczowe:tłumaczenia, tłumaczenia angielski, tłumaczenia przysięgłe, tłumacz, tłumaczenia ekspresowe

Podlinkuj stronę:

Tłumacz angielski

Oceń stronę:

Ocena: 5.6/10 (45 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Kredyt mieszkaniowy

Mało osób może sobie pozwolić na kupno mieszkania za zgromadzone pieniądzę, natomiast wydatek ten niestety zalicza się do dużych. Jeżeli nie posiadamy gotówki, nasze marzenie o własnym domu spełnimy zaciągając kredyt mieszkaniowy.

Data dodania: 2013-05-21   Szczegóły wpisu »

Usługi księgowe Warszawa

Jesteś dobrym fachowcem w swoim zawodzie. Nabywcy są zadowoleni z twoich usług, natomiast nie radzisz sobie z prowadzeniem ksiąg. Faktury? Czarna magia? Jest jednak intuicyjne wyjście jak poradzić sobie z tą bolączką. Wystarczy kompleksową obsługę księgową spółki komuś zlecić -...

Data dodania: 2013-05-24   Szczegóły wpisu »

Kredyt mieszkaniowy - jak zdobyć

Spełnij Swoje marzenia o własnym mieszkania - Informacje o kredycie mieszkaniowym.Sporo pożytecznych treści, porady i opinie. Zapraszam.

Data dodania: 2013-05-16   Szczegóły wpisu »

Kotłownie Wrocław

Firma Microbud posiada bogate doświadczenie w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych z w szczególności:Montażu nowoczesnych kotłowni gazowych i olejowych oraz stałopalnych, montażu wewnętrznych instalacji grzewczych, wodnych, sanitarnych i gazowych, montażu systemów solarnych, montażu...

Data dodania: 2013-05-20   Szczegóły wpisu »

AC Zymes

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naturalnych Suplementów Diety firmy CaliVita International - AC Zymes.Oferujemy suplementy oraz kosmetyki dla osób w każdym wieku, poziomie aktywności i różnych potrzebach.

Data dodania: 2013-04-22   Szczegóły wpisu »